Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Design Sideboard në Metal Melamine dhe panelet ekologjike të prodhuara në Itali - Almos

Kod: ALMOS
lek 142.644,84 lek 206.009,17 -31%

madein_italy

- +
Material
Dyert: Melamine me fut rimeso lisi; Struktura: panelet ekologjike (CARB P2); Këmbët: Metal
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Gjatësia (cm)
180
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
80
Viadurini Living

Dizajni tabelë anësore në panele ekologjike, metal dhe melaminë me futje lisi Made in Italy.

Modelet anësore të panelit Modena të bëra me panele ekologjike me emetim të ulët të formaldehidit (CARB P2) me ngjyrë të bardhë, këmbët në metal të zi dhe dyer në mat, përfundojnë melaminë të bardhë me efekt material rezistent ndaj gërvishtjeve dhe futje në rimeso lisi.

Produkte të shikuara së fundmi