Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Design Stendë TV në dru dhe metal për dhomën e ndenjes Made in Italy - Made

Kod: MADE5
lek 141.343,51 lek 183.786,61 -23%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe dru
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
162
Thellësia (cm)
40
Lartësia (cm)
57.5
Viadurini Living

Kabineti modern TV me strukturë prej druri, një sirtar dhe 2 dyer Made in Italy.

Kabineti modern TV i bërë në Itali me bazë metalike me ngjyrë të zezë mat. Struktura e saj është bërë plotësisht nga melamine ndërsa dyert dhe sirtari janë në dispozicion si në melaminë ashtu edhe në përfundimin e llakuar.
Ky produkt kombinon modernitetin dhe funksionalitetin pa lënë pas dore aspektin vizual dhe dekorativ. Ideale për tu vendosur brenda dhomës së ndenjes, ky kabinet TV është perfekt për ruajtjen e objekteve të ndryshme për tu mbajtur gjithnjë të organizuar dhe në dorë siç janë DVD, CD, libra, revista por edhe objekte të vërteta dekorative për tu vendosur për shembull në ndarjen qendrore. dite Kabineti është i pajisur me dy dyer anësore dhe sirtar pa dorezë por me sistemin e hapjes me presje për ta bërë kabinetin edhe më praktik dhe modern. Kërkon montim.

Struktura përfundon:
 • lisi natyral;
 • e bardhë e krehur;
 • beton i errët;
 • gur piasentina;
 • e bardha natyrale.
Mbaron dyert :
 • melaminë natyrore e lisit;
 • çimento e errët melamine;
 • melaminë natyrale e bardhë;
 • melamine e bardhë e krehur;
 • piasentina melamine prej guri;
 • kërp i bardhë i llakuar;
 • pluhur mat i llakuar;
 • bordo me lustër mat;
 • portokalli me lustër portokalli;
 • sherebelë e lyer me lesh;
 • pëllumb gri lacquered.

Produkte të shikuara së fundmi