Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Design Stool me vend në polipropileni ose druri të bërë në Itali - Yo

Kod: YO4
lek 24.625,00 lek 32.032,53 -23%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe druri / polipropileni
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
50
Thellësia (cm)
54
Lartësia (cm)
98
Viadurini Living

Stool metalik i stabueshëm me vend dhe mbrapa në polipropileni ose dru Made in Italy.

High stol kuzhinë bërë në Itali karakterizohet nga thjeshtë dhe linjat minimale të përdorura për të ri-propozojë një produkt me karakteristika klasike në më moderne dhe inovative një sajë kryesore të materialeve të përdorura. Struktura e saj është bërë tërësisht prej metali të pikturuar me përfundim mat, si dhe këmbësja praktike ndërsa sedilja dhe mbështetësja mbështetëse janë të disponueshme në polipropileni ose kompensatë ahu për një dizajn shumëngjyrësh dhe të gjallë por edhe elegant dhe të rafinuar. Ideale si zgjidhje për sportelet e larta në kuzhinë ose si ulëse për shufra, këto produkte janë gjithashtu stackable deri në maksimum 4 njësi për një optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirave, duke e bërë produktin funksional dhe praktik pa lënë pas dore aspektin vizual. Kërkon montim .

Struktura përfundon:
 • pluhur për fytyrën mat;
 • oksid i kuq i shurdhër;
 • pyll i shurdhër;
 • shafran i errët;
 • e zezë mat;
 • e bardhë e errët optike.
Mbaron vendi :
 • polipropileni pluhur i errët;
 • polipropileni i shafranit të papërpunuar;
 • polipropileni i zi mat;
 • polipropileni pëllumb i errët;
 • polipropileni i kuq oksid mat;
 • Polipropileni i trumzuar i errët;
 • Polipropileni i bardhë optik i errët;
 • kompensatë e ahut e zbardhur;
 • kompensatë e ahut me grafit.

Produkte të shikuara së fundmi