Made in Italy

Designer mashtroj murin Bugatti nga Aldo Bernardi, i punuar me dorë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: BUGATTI1
lek 47.539,30
Koha e dërgimit 14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Ky artikull nuk mund të shitet në SHBA.
Ndriçuesi i mureve Bugatti nga Aldo Bernardi, i disponueshëm me përfundim prej bronzi me nikel ose antik.

Fuqia dhe moduli LED 350mA (1,2 W)
Ngjyra LED BI1- 3000K e bardhë e ngrohtë
Pesha 1000 gr
IP 65
Llamba nuk përfshihet
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në