Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Designer mashtroj murin nga Aldo Bernardi, i punuar me dorë në Itali

Kod: OS.S6.01
lek 50.419,75

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Aldo Bernardi
Ky artikull nuk mund të shitet në SH.B.A.
Kontaktoni me ne nëse jeni të interesuar të blini më shumë se një artikull, ne do t'ju ofrojmë një zbritje të madhe!
Designer mashtroj murin nga Aldo Bernardi, prej bronzi dhe pëlhure.

Prizë E27
Fuqia 120 W
Pesha 2660 gr
IP 20
Llamba e dritës nuk është e përfshirë

Produkte të shikuara së fundmi