Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Designer rrëshirë e bardhë countertop lavaman Trabocchetto Round

Kod: CP950-TBR-M16-bianco
lek 27.828,26 lek 37.538,11 -26%
- +
Masat
Ø 40 xh 13 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë
Cipì
Designer rrëshirë e bardhë countertop lavaman Trabocchetto Round
Larje countertop në rrëshirë të bardhë. Pellgu është i pajisur me një pllakë të brendshme të lëvizshme e cila lejon që uji të rrjedhë nga skajet, duke fshehur tubat e ujit joestetikë.
Transparenca e ujit plotësohet me transparencën e rrëshirës.
Petë bakri, gjethe ari dhe argjendi kombinohen me rrëshirë për të krijuar lavazhin më elegant, stilin e përsosur për "një mijë e një natë".
Arsyet e mira për të blerë:
  • produkt projektuesi
  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • shume rezistente
  • garantuar me kalimin e kohës
  • dritë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi