Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Designer Wall Clock Polinesia nga Viadurini Decor, e bërë në Itali

Kod: P4344
lek 44.852,83 lek 56.115,87 -20%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Decor
Nëse keni kërkesa specifike ose keni nevojë për një sasi të caktuar artikujsh, kërkoni një citat duke dërguar një email tek klienti@viadurini.it.
Designer Wall Clock Polinesia nga Viadurini Decor, e bërë në Itali
Dimensionet: 65x65 cm
Polinesia është bërë nga alumini i krehur. Shtë zbukuruar me gdhendje në reliev të ulët; panel në kanavacë, të lyer me të zezë.
Prestigj dhe origjinalitet: koleksioni i ri Viadurini Decor ofron një gamë të gjerë formash dhe përfundimesh, të cilat plotësojnë çdo kërkesë të stilit të arredimit. Hijeshia e dizajnit plotësohet me materialet më të mira; kombinimi i ngjyrave dhe teknikave krijon një koncept të ri të tridimensionalitetit.
Produktet Viadurini dekor janë prodhuar me dorë në Itali nga artizanë mjaft të aftë , duke përdorur materiale eko-miqësore dhe përfundime dhe ngjyra jo toksike të bazuara në ujë. Pasqyrat Pintedecor janë pasqyra qelqi të sigurisë me fiksim të rregullueshëm të murit.
Këto janë disa masa paraprake që Viadurini Decor i kushtoi krijimeve të saj, në mënyrë që të garantojë një produkt me cilësi të lartë 100% të bërë në Itali.
Arsyet e mira për të blerë:
  • cilësi e shkëlqyeshme
  • punuar me dorë
  • 100% e bërë në Itali
  • punë e aftë
  • materiale ekologjike
  • mbarimet dhe ngjyrat jo toksike

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi