Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Designer Wall Hanger për palltot You & Me, bërë në Itali

Kod: P3738
lek 49.238,43 lek 61.797,23 -20%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Decor
Nëse keni kërkesa specifike ose keni nevojë për një sasi të caktuar artikujsh, kërkoni një citat duke dërguar një email tek klienti@viadurini.it.
Designer Wall Hanger për palltot You & Me nga Viadurini Decor, bërë në Itali
Dimensionet: 110x35cm
Ju dhe mua përbëhen nga katër pullat e kromit, të vendosura në dy nivele të mbivendosura. Lshtë llak në një të kuqe rubin dhe në kafe të errët, me një fund të shkëlqyeshëm. Isshtë zbukuruar me gjethe argjendi.
Prestigj dhe origjinalitet: koleksioni i ri Viadurini Decor ofron një gamë të gjerë formash dhe përfundimesh, të cilat plotësojnë çdo kërkesë të stilit të arredimit. Hijeshia e dizajnit plotësohet me materialet më të mira; kombinimi i ngjyrave dhe teknikave krijon një koncept të ri të tridimensionalitetit.
Produktet Viadurini dekor janë prodhuar me dorë në Itali nga artizanë mjaft të aftë , duke përdorur materiale eko-miqësore dhe përfundime dhe ngjyra jo toksike të bazuara në ujë. Pasqyrat Pintedecor janë pasqyra qelqi të sigurisë me fiksim të rregullueshëm të murit.
Këto janë disa masa paraprake që Viadurini Decor i kushtoi krijimeve të saj, në mënyrë që të garantojë një produkt me cilësi të lartë 100% të bërë në Itali.
Arsyet e mira për të blerë:
  • cilësi e shkëlqyeshme
  • punuar me dorë
  • 100% e bërë në Itali
  • punë e aftë
  • materiale ekologjike
  • mbarimet dhe ngjyrat jo toksike

Produkte të shikuara së fundmi