Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Designer Wall Mirror Diamante nga Viadurini Decor, e bërë në Itali

Kod: P3156
lek 66.367,38 lek 99.601,13 -33%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Decor
Nëse keni kërkesa specifike ose keni nevojë për një sasi të caktuar artikujsh, kërkoni një citat duke dërguar një email tek klienti@viadurini.it.
Designer Wall Mirror Diamante nga Viadurini Decor, e bërë në Itali
Diemnsions: 63x190 (pasqyrë 35x140 cm)
Korniza është në MDF me llak në ngjyrën kafe të errët me shkëlqime argjendi.
Mund të pozicionohet në mënyrë horizontale dhe vertikale. Mbarimi me gjysëm shkëlqimi.
Prestigj dhe origjinalitet: koleksioni i ri Viadurini Decor ofron një gamë të gjerë formash dhe përfundimesh, të cilat plotësojnë çdo kërkesë të stilit të arredimit. Hijeshia e dizajnit plotësohet me materialet më të mira; kombinimi i ngjyrave dhe teknikave krijon një koncept të ri të tridimensionalitetit.
Produktet Viadurini dekor janë prodhuar me dorë në Itali nga artizanë mjaft të aftë , duke përdorur materiale eko-miqësore dhe përfundime dhe ngjyra jo toksike të bazuara në ujë. Pasqyrat Pintedecor janë pasqyra qelqi të sigurisë me fiksim të rregullueshëm të murit.
Këto janë disa masa paraprake që Viadurini Decor i kushtoi krijimeve të saj, në mënyrë që të garantojë një produkt me cilësi të lartë 100% të bërë në Itali.
Arsyet e mira për të blerë:
  • cilësi e shkëlqyeshme
  • punuar me dorë
  • 100% e bërë në Itali
  • punë e aftë
  • materiale ekologjike
  • mbarimet dhe ngjyrat jo toksike

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi