Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Devil kolltuk dizajni modern, pëlhurë e heqshme rezistente ndaj njollave

Kod: DEVIL
lek 27.728,16 lek 34.635,17 -20%
- +
Material
gomma e tessuto
Masat
L 52 x H 67 x P 89-200 cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Devil kolltuk dizajni modern, pëlhurë e heqshme rezistente ndaj njollave
Kolltuk i mbuluar me pëlhurë Varese trajtim anti-njollë Teflon. Removable. Brendshme me dyshek palosës poliuretani. Dimensionet e shtratit 70x185cm.
Nëse ne ju themi pouf, nuk do të mendoni menjëherë për modelin tonë Djall! Origjinale, e disponueshme në ngjyra të ndryshme dhe e transformueshme. Ideal! Jo të gjithë kanë mundësinë e një dhome të ftuar në dispozicion. Por kjo nuk do të thotë të mos jeni në gjendje të ftoni dikë ... Me Djallin tonë osman të konvertueshëm do të keni një vend të rehatshëm dhe një shtrat divan për mysafirët tuaj.
Lani të ftohtë.

Produkte të shikuara së fundmi