Made in Italy

Dhoma Dite ose Kabineti i Hyrës me 3 Dyer në Dru të Qëndrueshëm - Fjona

 • Made in Italy
 • Kod: FJONA6
Lekë 38,055 Lekë 47,569 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 121
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 86

Mobilje per hyrje ose dhome ndenje prej druri me 3 dyer dhe 3 finitura, prodhim italian.

Bufeja për dhomën e ndenjes ose për hyrjen karakterizohet nga linjat e saj të pastra dhe bashkëkohore të disponueshme në tre dekorime që përshtaten lehtësisht me çdo stil.
Kjo mobilje praktike dhe elegante kombinon estetikën me funksionalitetin falë sipërfaqeve që pastrohen lehtë dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.

E bërë nga druri i qëndrueshëm melamine i qëndrueshëm dhe rezistent, dizajni me 3 dyer ka një pamje të pastër dhe pa doreza që i jep kabinetit një pamje veçanërisht bashkëkohore, të pasuruar nga një sipërfaqe e prerë e zhdrejtë në dyer, për t'i dhënë një prekje moderne dhe origjinale sallon.

Është një mobilje e studiuar në detaje për të siguruar prakticitet dhe elegancë, në një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • me llak të bardhë me shkëlqim
 • melamine propozoj
 • melamina e çimentos bronx
Karakteristikat teknike:
 • 3 dyer druri
 • 2 rafte të brendshëm prej druri përafërsisht W 78 x D 34 cm dhe W 38 x D 34 cm
 • Ngarkesa maksimale prej 3 kg për çdo raft - 1.6 cm e trashë
 • Ngarkesa maksimale e kabinetit 20 kg
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro