Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dhoma e banjës së banjës me rrota në Melamine Made in Italy - Belbel

Kod: BELBEL4
lek 36.579,98 lek 51.211,96 -29%

madein_italy

- +
Material
melamine dhe mdf
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Bathroom

Kabineti i banjës me një sirtar me rrota të modelit modern, i punuar me dorë në Itali në melamin dhe MDF.

Belbel është një gjoks i mbathjeve për banjën e dizajnit me linja të ngurta dhe harmonike.
Karakterizohet nga një strukturë në melaminë të bardhë të lagur me rezistencë ndaj gërvishtjes me 4 rrota të kthyeshme; përpara në mdf të mbuluar në PVC.
Vizat rrëshqitëse ka një mbyllje të butë të ngushtë dhe një dorezë groove.

Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme dhe tre madhësi:
ngjyra
  • frontet me efekt konkret;
  • frontet e bardha mat.
matjet
  • L 60 x P 45 x H 32 cm;
  • L 90 x P 45 x H 32 cm;
  • L 120 x P 45 x H 32 cm.
MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi