Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Dhoma e dhomës së ndenjes me bazën e tërthortë Chrome të bërë në Itali, 4 copë - Lorenza

Kod: LORENZA4
lek 112.814,55 lek 146.999,25 -23%

madein_italy

- +
Masat
L 48 x P 55 x H 93 cm H sedilje 47 cm
Koha e dërgimit
Tapiceri lëkure premium 30 ditë pune, tapiceri palme dhe kadifeje 7/10 ditë pune
Materiali i ulëses
Pëlhurë palme 100% poliester - 100% kadife poliestër, i papërshkueshëm nga uji - lëkurë
Materiali i strukturës
çelik kromi
Viadurini Living

Karrige moderne e kuzhinës me cilësi të lartë me një kryq të kthyeshëm prej çeliku krom dhe vend në pëlhurë, lëkurë ose kadife; punuar me dorë në Itali.

Karrige e duhur është në gjendje të theksojë tryezën e ngrënies në të cilën është vendosur, në mënyrë që të rikrijojë një hapësirë stili dhe dizajni. Duhet të jetë një element funksional, rezistent me kalimin e kohës dhe në të njëjtën kohë dekorativ.

Lorenza prodhohet në Itali me një bazë të kthyeshme kryq në çelik kromi me mekanizëm kthimi dhe këmbë të rregullueshme; vend i mbushur i mbuluar në pëlhurë, kadife ose lëkurë.
Falë modelit të saj kushtuar funksionalitetit dhe thelbësisë, ai lëviz lehtë dhe mund të përshtatet në çdo stil të mjedisit.
Në dispozicion në mbulesa të ndryshme vendesh:
 • Pëlhurë prej kadifeje V7 grafit;
 • pëlhurë prej kadifeje të zezë V8;
 • litar pëlhurë prej kadifeje V13;
 • V15 pëlhurë kadifeje vizon;
 • Pëlhurë Graphite PA7 Palma;
 • Palma pëlhurë palma PA13;
 • Pëlhurë mink PA15 Palma;
 • pëlhurë e ngrohtë e gatuar Palma PA57;
 • lëkure premium P401 e bardhë;
 • litar lëkure premium P408;
 • grafit premium lëkure P424.
Të gjitha pëlhurat e përdorura janë të këndshme për prekjen dhe mbajnë ngjyrat e pandryshuara me kalimin e kohës.
Për pastrim mos përdorni alkool ose produkte gërryes dhe / ose gërryes. Ne rekomandojmë përdorimin e produkteve vetëm neutrale.

Duke qenë një artikull i bërë plotësisht në Itali nga zejtarë të aftë; ofron mundësi të shumta për personalizim sa i përket llojit të veshjes dhe strukturës. Një mostër e gjerë e pëlhurave, artikuj prej lëkure dhe eko-artikuj prej lëkure është në dispozicion për të zgjedhur. Për të marrë këshilla dhe / ose citime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Produkte të shikuara së fundmi