Made in Italy

Karrigia e dhomës së ndenjes me bazë çeliku tuba prodhuar në Itali - Nirvana

 • Made in Italy
 • Kod: NIRVANA7
lek 51.734,94
Masat L 48 x P 55 x H 93 cm H sedilje 47 cm
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Materiali i ulëses Pëlhurë palme 100% poliestër - 100% kadife poliester, rezistente ndaj ujit - lëkurë
Materiali i strukturës çeliku i lyer me ngjyrë të zezë

Karrige luksoze ngrënie me bazë tuba në çelik të zi dhe sedilje e veshur me pëlhurë, kadife ose lëkurë; i punuar me dorë në Itali.

Gjithnjë e më shumë në shtëpitë e sotme, zona e ndenjes, kuzhina dhe dhoma e ngrënies bashkohen në një hapësirë të vetme dhe të madhe. Për këtë arsye, karriget e ngrënies nuk duhet të kenë më thjesht një karakter funksional, por gjithashtu duhet të kenë një vlerë estetike dhe të përputhen në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të orendive.

Nirvana është prodhuar në Itali me një bazë çeliku të zezë me tuba, vend i veshur me kadife, pëlhurë ose lëkurë.
Ideale në dhomën e ngrënies, si dhe në kuzhinë ose në ambiente me kontratë dhe do të jetë në gjendje të rregullojë ambientet me dizajn dhe funksionalitet.
Në dispozicion me mbulesa të ndryshme vendesh:
 • Pëlhurë grafiti PA7 Palma - buzë që përputhet;
 • Litar PA13 Pëlhurë Palma - buzë që përputhet;
 • Pëlhurë Mink PA15 Palma - buzë që përputhet;
 • Pëlhurë e gatuar me ngrohje Palma PA57 - buzë që përputhet;
 • grafit prej kadifeje V7 - buzë që përputhet;
 • V8 kadife e zezë - kufiri që përputhet;
 • V15 kadife vizon - buzë që përputhet;
 • litar kadifeje V13 - buzë që përputhet;
 • lëkurë premium P401 e bardhë - buzë që përputhet;
 • litar premium prej lëkure P408 - buzë që përputhet;
 • grafit prej lëkure premium P424 - tubacione që përputhen.
Të gjitha pëlhurat e përdorura janë të këndshme në prekje dhe i mbajnë ngjyrat të pandryshuara me kalimin e kohës.
Për pastrim mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe / ose gërryese. Ne rekomandojmë përdorimin vetëm të produkteve neutrale.

Duke qenë një artikull i bërë tërësisht në Itali nga mjeshtrit e aftë; ofron mundësi të bollshme për personalizim në lidhje me llojin e veshjes dhe strukturën. Një shembull i madh i pëlhurave, lëkurëve dhe eko-lëkurave për të zgjedhur është në fakt i disponueshëm. Për të marrë këshilla të personalizuara dhe / ose citate, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në