Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dhoma e jetesës në natyrë e përbërjes në litar me jastëkë pëlhure - Eric

Kod: ERIC
lek 401.283,30 lek 565.809,45 -29%
I disponueshëm nga 10.05.2021 ore 00:00
- +
Material
Litar, pëlhurë dhe alumin
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
74/191/110
Thellësia (cm)
81.5 / 81.5 / 59.5
Lartësia (cm)
85/85/40
Viadurini in the Garden

Përbërja e dhomës së ndenjes në natyrë me divan, 2 kolltuqe dhe tryezë kafeje.

Struktura alumini , e veshur me pluhur (poliester), e endur me fibra sintetike (rrethore 3 mm). jastekë vendesh dhe mbrapa me mbulesa të lëvizshme me pëlhurë olefin (100% polipropilen).

Produkte të shikuara së fundmi