Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dhoma e ndenjes moderne e ulët e tryezës së ulët në dyert e Mdf Wood 4 të bëra në Itali - Rohan

Kod: ROHAN2
lek 415.735,88 lek 581.990,36 -29%

madein_italy

- +
Material
mdf dhe metali
Masat
L 200 x P 50 x H 75 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Living

Tavolinë e ulët anësore për dhomën moderne të jetesës me 4 dyer në pëllumbin gri të drurit MDF dhe metalin e bërë në Itali.

Tavolina e ulët anësore është një lloj mobiljesh që vlerësohet shumë për madhësinë e saj të vogël dhe për zgjidhjet e shumta të zgjuara për ruajtjen e objekteve.
Për të furnizuar më së miri të gjitha dhomat tuaja, tabela anësore duhet të jetë praktike dhe gjithnjë e mundshme.

Rohan është ideal sepse arrin të krijojë një ekuilibër midis stilit dhe funksionalitetit.
Handcrafted në Itali në gri MDF dru pëllumb varnished me katër dyer që mund të hapen me varet shuar dhe e zezë pikturuar këmbët metalike.

Falë modelit të tij praktik dhe të gjithanshëm, për shkak të pjesës më të madhe të katër dyerve, do të jetë perfekte të mobiloni dhomat tuaja dhe të mbroni objektet tuaja nga pluhuri dhe papastërtia.

MDF është një material që rrjedh nga mbeturinat e përpunimit të drurit, pra ekologjik. Shtë një panel i përbërë nga fibra druri shumë të imët të lidhur së bashku me anë të ngjitësve specialë. Lejon të prodhojë produkte cilësore dhe rezistente.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi