Made in Italy

Dhoma e ndenjes Rayboard anësor modern nga My Home, në MDF me llak

  • Made in Italy
  • Kod: RAY
lek 291.457,01
Material MDF
Masat H35xL160xW45 cm
Koha e dërgimit Javët 8/9
Dizajni My Home Ray i mbështjellë me pllakë anësore MDF të bërë në Itali.
Një lojë midis sipërfaqeve të sheshta dhe të prirura që "kryqëzojnë" këtë pjesë të mobiljeve moderne.

Tavolina anësore në krem mat të lacquered me dy dyer të hapura dhe dy ndarje të hapura.

Matjet: H 35 x W 160 x D 45 cm

Me modelin e saj elegant dhe modern, do të dekoroj saktësisht zonën tuaj të jetesës.

Shënim: Për ta personalizuar, shkruani në info@viadurini.co.uk dhe zbuloni të gjitha përfundimet, ngjyrat dhe madhësitë e disponueshme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në