Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dhoma e ndenjes Tabatha e punuar me rroba të projektimit të bëra në Itali nga My Home

Kod: TABATHA
lek 132.634,68

madein_italy

- +
Material
çeliku dhe pëlhura
Masat
H75xL63xW58,5 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Kolltuk me tapiceri pëlhurash Tabatha nga My Home.
Dinamike dhe e pastër, kolltuku Tabatha do të sigurojë shtëpinë tuaj bashkëkohore dhe jo-bashkëkohore me stil dhe personalitet të shkëlqyeshëm.

Tabatha karakterizohet nga një strukturë tubulare në çelik të pikturuar me baltë, guaskë të shtrirë të shtruar me poliuretani dhe rreshtim të fibrave poliestër të mbuluar në pëlhurë xhins pëllumbi.

Matjet: H 75 x W 63 x D 58,5 cm

Falë personalitetit të tij të fortë, ajo do të dekoroj zonën tuaj të jetesës me stil dhe emocion.

NB .: Bukuria e Tabathës është e personalizueshme si e punuar me dorë. Kërkoni informacion duke shkruar tek.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies