Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

komo dhe komodina - Made in Italy

Gjoksi i mbathjeve dhe tavolinave të shtratit në stilin klasik ose modern për dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit, në dru ose pleksiglas.

Nëse jeni duke kërkuar një gjoks me mbathje ose një tryezë në shtrat për të kompletuar dekorimin e dhomës tuaj të gjumit, ju jeni në faqen e duhur të faqes tonë.
Nëse keni arritur të zgjedhni hapësirën duke zgjedhur me kujdes elementët e tjerë të arredimit, siç janë raftet ose tavolinat e mureve, ju duhet vetëm një tryezë në shtrat dhe një gjoks me mbathje.

Në këtë kategori do të keni mundësinë jo vetëm të zgjidhni nga një gamë e gjerë e produkteve me cilësi të lartë sa i përket materialeve dhe përfundimeve, por edhe të jeni në gjendje të mbështeteni te njerëzit kompetent të gatshëm t'ju ndihmojnë për çdo ngjarje falë komunikimit në internet.
Ndër propozimet që ju mund të zgjidhni për tavolina shtrati prej druri me dekorime të arta, tavolina të cilësisë së mirë në shtrat dhe tavolina moderne për shtratin për të dhënë një kontakt origjinal në dhomë.
Përkundrazi, për dollapët, ju do të shihni gjoksin prej druri të çmuar të mbathjeve, gjoksin e bardhë të mbathjeve dhe gjoksin bashkëkohor të sirtarëve në pleksiglas me ngjyrë ose transparent.

dyqanin tonë onlinemobiljeve të projektuesve garantojmë kompetencën dhe profesionalizmin për të siguruar një blerje të sigurt dhe të shpejtë. Mos hezitoni të na kontaktoni duke shkruar një email në adresën tonë ose duke na thirrur në numrat që gjeni në faqen tonë të internetit. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet shqetësimeve tuaja.