Dhomë dite në natyrë me fibra natyrale me kolltuqe dhe tavolinë kafeje prej druri - Ignace

 • Kod: IGNACE
lek 150.413,51 lek 214.876,45 -30%
Material Fibër natyrale, polikoton dhe dru mango
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Sallon kopshti me fibra natyrale me tavolinë kafeje prej druri mango dhe jastëkë me tegela.

Kopshti i kopshtit i përbërë nga dy kolltuqe të bëra me fije natyrale kubu gri të zbardhur dhe i kompletuar me jastëkë polikoton në ngjyrë rëre dhe një tavolinë kafeje me strukturë druri mango me raft të poshtëm. Estetika e tij karakterizohet nga një stil neutral dhe elegant , i nënvizuar nga linja thelbësore që e lejojnë atë të vendoset brenda çdo hapësire të jashtme falë shkathtësisë së përdorimit .

Ajo që e karakterizon këtë përbërje për ambientet e jashtme është një dizajn i rafinuar dhe inovativ , një mobilim i dizajnuar me vëmendje dhe vëmendje ndaj detajeve. Çdo element shquhet për stilin e tij elegant dhe modern dhe personalitetin e fortë, i aftë për t'i treguar kopshtit në një mënyrë gjithnjë të re, për të mahnitur me detaje, për të mirëpritur në rehati , për të kombinuar funksionalitetin ekstrem me një kapacitet të lindur shprehës.

Madhësitë e disponueshme:
 • kolltuqe: W 64 x 82 x L 105 cm;
 • tavolinë kafeje: L 55 x P 55 x H 58 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në