Made in Italy

Dhomë ndenjeje me 2 dyer ose bufe në hyrje në dru të qëndrueshëm - Fjona

 • Made in Italy
 • Kod: FJONA7
lek 33.535,09 lek 41.918,87 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 121
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 86

Mobilje per hyrje ose ndenje prej druri me 2 dyer dhe 3 ndarje te hapura prodhim itali.

Bufeja për dhomën e ndenjes ose për hyrjen karakterizohet nga linjat e saj të pastra dhe bashkëkohore të disponueshme në tre dekorime që përshtaten lehtësisht me çdo stil.
Kjo mobilje praktike dhe elegante kombinon estetikën me funksionalitetin falë sipërfaqeve që pastrohen lehtë dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.

E bërë nga druri i qëndrueshëm melamine i fortë dhe rezistent , dizajni me 2 dyer ka një pamje të pastër dhe pa doreza që i jep kabinetit një pamje veçanërisht bashkëkohore, të pasuruar nga një sipërfaqe e prerë e zhdrejtë në dyer, për t'i dhënë një prekje moderne dhe origjinale sallon.

Është një mobilje e studiuar në detaje për të siguruar prakticitet dhe elegancë, në një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • me llak të bardhë me shkëlqim
 • melamine propozoj
 • melamina e çimentos bronx
Karakteristikat teknike:
 • 2 dyer druri me raft te brendshem prej druri - permasat e brendshme afersisht L 78 x D 34 cm
 • 3 ndarje të hapura - dimensione afërsisht L 38 x D 34 cm secila
 • Ngarkesa maksimale prej 3 kg për çdo raft - 1.6 cm e trashë
 • Ngarkesa maksimale e kabinetit 20 kg
 • Pastrojeni me një leckë të lagur
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë