Dhomë ndenjeje tavoline kafeje prej çeliku dhe druri akacie Homemotion - Cristoforo

 • Kod: CRISTOFORO2
lek 72.764,78 lek 85.605,62 -15%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Material i sheshtë dru akacie
Materiali bazë çeliku
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 45

Tavolinë e ulët për dhomën e ndenjes në dru akacieje dhe çeliku me sirtar.

 • strukturë në dru akacie dhe çeliku të veshur me pluhur epoksid.
 • mbështetëse kompensatë.
 • Përfundim akrilik mbrojtës.
 • doreza çeliku.
Tavolina e kafesë është projektuar për t'u përdorur edhe në qendër të dhomës falë dizajnit të sirtarit që hapet nga të dyja anët.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në