Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Dhomë ngrënieje me vend pëlhure të bërë në Itali, 2 copë - Tuka

Kod: TUKA1
lek 90.792,18 lek 118.019,83 -23%

madein_italy

- +
Material
Dru dhe pëlhurë / artikuj prej lëkure
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
55
Thellësia (cm)
56
Lartësia (cm)
76
Viadurini Living

Karrige për dhomën moderne të ngrënies të bërë nga ahu me vend të mbuluar në pëlhurë Made in Italy, 2 copë.

Dy karrige për dhomën e ngrënies ose kuzhinë të bërë në Itali . Struktura është bërë nga druri ahu duke përdorur fletë druri të marra direkt nga shkrimet me cilësi më të mirë. Pikërisht ky material i jep produktit një cilësi të lartë, si dhe një rezultat të shkëlqyeshëm estetik dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme. Në vend të kësaj është bërë prej pëlhure Cros ose 100% sipërfaqe poliesteri e trajtuar me produkte që vonojnë thithjen e njollave me bazë uji.
Linjat e saj harmonike dhe dizajni i saj inovativ e bëjnë secilën karrige një objekt unik me një aromë tejet moderne dhe elegante pa lënë pas dore aspektin themelor funksional. Kërkon montim.

Struktura përfundon:
 • ahu i zbardhur;
 • tymi;
 • grafit;
 • nyje
Mbaron vendi :
 • pëllumb gri;
 • e zezë;
 • limon;
 • shafran;
 • rozë;
 • trumzë;
 • rërë;
 • burgundy;
 • pyll

Produkte të shikuara së fundmi