Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Diametri i Orës së Murit 63 cm të Dizajnit Modern në Hekuri - Telma

Kod: TELMA
lek 13.213,41 lek 19.820,13 -33%
- +
Material
hekur
Masat
diametri 63 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Time Design

Dizajn modern me orë hekuri mur me diametër 63 cm.

Ora është pjesa e përsosur e mobiljeve për të dekoruar muret e shtëpisë tuaj me personalitet dhe stil. Shtë një element funksional dhe jashtëzakonisht i gjithanshëm, i cili mund të vendoset në çdo dhomë të shtëpisë, nga kuzhina, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Për të arreduar shtëpinë tuaj ju mund të zgjidhni nga shumë forma të ndryshme , katrore, rrumbullake, drejtkëndëshe ose hije të çrregullta dhe të çrregullta dhe të ndryshme , nga ato të ndritshme dhe eksentrike deri në ato më neutrale.

Produkte të shikuara së fundmi