Diametri i orës së rrumbullakët të murit 46.5 cm në lëvizje çeliku dhe qelqi - Rando

  • Kod: RANDO
lek 19.057,46
Material Çeliku dhe qelqi
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 46.5
Thellësia (cm) 10.5
Lartësia (cm) 46.5

Diametri i orës së murit 46.5 në çelik dhe xham.

Struktura në çelik dhe xham . Kërkon bateri AA 3 x 1.5V.
NB: Bateritë nuk përfshihen.

Madhësia : diametri 46.5 x P 10.5 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në