Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Diametri i orës së rrumbullakët të orës mur 80 cm Moderne në dru dhe hekur - Meki

Kod: MEKI
lek 31.932,42 lek 47.948,69 -33%
- +
Material
Hekuri dhe Druri
Masat
diametri 80 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Time Design

Diametri i orës së rrumbullakët të orës 80 cm moderne në dru dhe hekur.

Ora është pjesa e përsosur e mobiljeve për të dekoruar muret e shtëpisë me personalitet dhe stil. Shtë një element funksional dhe jashtëzakonisht i gjithanshëm, i cili mund të vendoset në çdo dhomë të shtëpisë, nga kuzhina, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Për të furnizuar shtëpinë tuaj, ju mund të zgjidhni nga shumë forma të ndryshme , katrore, të rrumbullakëta, drejtkëndëshe ose të parregullt dhe hije të ndryshme të ngjyrave , nga ato të ndritshme dhe të çuditshme te ato më neutrale.

Produkte të shikuara së fundmi