Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Ora e rrumbullakët me diametër 70 cm të Dizajnit Modern në hekur - e rrumbullakët

Kod: RALF
lek 14.815,05 lek 22.222,56 -33%
- +
Material
hekur
Masat
diametri 70 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Time Design

Dizajn modern orari i rrumbullakët i murit me hekur 70 cm.

Ora është pjesa e përsosur e mobiljeve për të dekoruar muret e shtëpisë tuaj me personalitet dhe stil. Shtë një element funksional dhe jashtëzakonisht i gjithanshëm, i cili mund të vendoset në çdo dhomë të shtëpisë, nga kuzhina, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Për të arreduar shtëpinë tuaj ju mund të zgjidhni nga shumë forma të ndryshme , katrore, rrumbullake, drejtkëndëshe ose hije të çrregullta dhe të çrregullta dhe të ndryshme , nga ato të ndritshme dhe eksentrike deri në ato më neutrale.

Produkte të shikuara së fundmi