Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Diametri i tryezës së rrumbullakët 120 të modelit të eukaliptit dhe policisë Carrie

Kod: CARRIE
lek 80.137,05 lek 112.231,74 -29%
- +
Material
druri dhe polimento
Masat
H 76 x W 120 x D 120 cm
Koha e dërgimit
2 javë pune
Viadurini Living
Tabela e rrumbullakët e dizajnit modern në policinë eukalipt dhe Carrie
Tabela moderne e projektimit me një diametër prej 120cm, me kornizë druri natyrale eukalipt dhe majë poli-çimentoje.
Kërkon montim të thjeshtë.

Matjet: H 76 x W 120 x D 120 cm;
Mirëmbajtja: rekomandohet pastrimi me një leckë të lagur.

Për më shumë informacion dhe / ose vlerësime mos hezitoni të na kontaktoni në klienti@viadurini.it.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi