Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Diametri modern i orës së murit 71.5 cm në hekur dhe MDF - karcana

Kod: CARCANS
lek 13.613,82 lek 20.420,73 -33%
- +
Material
Hekuri dhe MDF
Masat
diametri 71.5 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Time Design

Ora moderne me orë me diametër 71.5 cm në hekur dhe MDF.

Ora është pjesa e përsosur e mobiljeve për të dekoruar muret e shtëpisë tuaj me personalitet dhe stil. Shtë një element funksional dhe jashtëzakonisht i gjithanshëm, i cili mund të vendoset në çdo dhomë të shtëpisë, nga kuzhina, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Për të arreduar shtëpinë tuaj ju mund të zgjidhni nga shumë forma të ndryshme , katrore, rrumbullake, drejtkëndëshe ose hije të çrregullta dhe të çrregullta dhe të ndryshme , nga ato të ndritshme dhe eksentrike deri në ato më neutrale.

Produkte të shikuara së fundmi