Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Difere moderne shuplakë prej druri Giotto, ngjyrë e bardhë

Kod: GIOTTOC
lek 37.037,61 lek 46.347,06 -20%
- +
Masat
H 72 x 90 x 42,5 cm
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Viadurini Living
Difere moderne shuplakë prej druri Giotto, ngjyrë e bardhë.
Tavolina anësore e bërë nga MDF me llak mat, me këmbë druri lisi, kornizë dhe doreza.
Ngjyra: Bardhë e pastër
Materialet: Druri; Bordi i fibrave
Mirëmbajtja: Pastroni me një leckë të lagur.
Kuvendi: Lehtë dy persona.
Pesha e njësisë: 28,00 lg

Produkte të shikuara së fundmi