Made in Italy

Divan 2 ose 3 vendësh i mbuluar me pëlhurë me këmbë të prodhuara në Itali - Budapest

  • Made in Italy
  • Kod: BUDAPEST
Lekë 107,111 Lekë 119,013 -10%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Divan i dhomës së ndenjes 2 ose 3 vendesh i mbuluar me pëlhurë antracit Prodhuar në Itali.

Divan i dhomës së ndenjes i prodhuar në Itali me strukturë druri bredhi dhe chipboard i kompletuar me mbushje poliuretani dhe mbulesë pëlhure ngjyrë antracit . Pezullimi është bërë me shirita elastikë ndërsa jastëkët e sediljeve dhe të pasmeve kanë mbushje me shkumë poliuretani me fibër akrilike.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të përkushtuara për relaksim ose për të qenë së bashku. Jastëku i pasmë siguron gjithashtu një qëndrim korrekt dhe të rehatshëm së bashku me mbështetëset praktike të krahëve që lejojnë një mbështetje solide dhe optimale .

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Madhësitë e disponueshme :
  • L 200 x P 85 x H 93 cm (3 vende);
  • L 160 x P 85 x H 93 cm (2 vende).
NB : tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për një ofertë ose për më shumë informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro