Made in Italy

Divan 2 ose 3 Vendësh i Mbuluar në Pëlhurë Dizajn Made in Italy - Germano

 • Made in Italy
 • Kod: GERMANO
lek 56.544,30 lek 66.522,71 -15%
Material Indi
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Divan 2 ose 3 vendesh i veshur me susta me pëlhurë Made in Italy.

Divan 2 ose 3 vendesh me tapiceri pëlhure. Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të përkushtuara ndaj relaksit ose të qenit bashkë. Jastëku i mbështetëses siguron gjithashtu një qëndrim korrekt dhe të rehatshëm së bashku me mbështetëset praktike të krahëve që lejojnë një mbështetje solide dhe optimale .

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet lëndëve të para me cilësi të lartë që zgjidhen për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detaje. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e qëndrueshme me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Përfundimet në dispozicion :
 • E kuqe;
 • litar;
 • Gri;
 • antracit.
Madhësitë e disponueshme:
 • L 155 x P 92 x H 95 cm (2 vende);
 • L 180 x P 92 x H 95 cm (3 vende).
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në