Made in Italy

Divan 2 ose 3 vendesh me dizajn të pëlhurës së bardhë Prodhuar në Itali - Abudhabi

  • Made in Italy
  • Kod: ABUDHABI2
Lekë 168,508 Lekë 187,231 -10%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Divan 2 ose 3 vendesh në pëlhurë të bardhë Prodhuar në Itali.

Divan modern dhe elegant i dhomës së ndenjes tërësisht i prodhuar në Itali me mbulesë pëlhure të bardhë dhe strukturë prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, i mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure. Pezullimi prodhohet me rripa elastik të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljes dhe mbështetëses janë të mbushura me shkumë poliuretani me fibër akrilike. Jastëkët e shpinës, të mbështetëses së kokës dhe të krahut janë të përziera. Efikasiteti dhe moderniteti i këtij divani nënvizohen nga mbulesa praktike, plotësisht e lëvizshme .

Një pjesë mobilie e karakterizuar nga minimalizmi dhe eleganca e krijuar për të kompletuar ambientin e ndenjes në mënyrë origjinale, duke ofruar rehati dhe funksionalitet së bashku me një estetikë të gjithanshme dhe të rafinuar . Dizajni i tij karakterizohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të pasuruar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor, duke ofruar një zgjidhje mobilimi komode dhe mikpritëse ku mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks. Jastëku i mbështetëses siguron gjithashtu qëndrim të saktë së bashku me mbështetëset praktike të krahëve anësorë të cilët lejojnë një mbështetje solide dhe optimale .

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt final cilësor , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë , i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e qëndrueshme me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Madhësitë e disponueshme:
  • L 245 x P 93 x H 93 cm (3 vende);
  • L 180 x P 93 x H 93 cm (2 vende).
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro