Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan 2 Outdoor me Vende në Dukin Eukalipt dhe Litarin e Gjelbër - Arnaud

Kod: ARNAUD
lek 78.542,28 lek 109.939,27 -29%
- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Materiali i ulëses
litar
Materiali i strukturës
dru i ngurtë eukalipt
Gjatësia (cm)
122
Thellësia (cm)
62
Lartësia (cm)
65
Viadurini in the Garden

Divan 2 vendësh për kopshtin, dizajn në dru të ngurtë eukalipt dhe sedilje në litar të endur.

Divan 2 vendësh në natyrë është bërë prej druri të ngurtë eukalipt dhe sediljes në litar të endur me dorë.
Druri i përdorur, përveç që është i fortë, vjen nga pyje të qëndrueshëm dhe prerje të kontrolluar për hir të mjedisit.

Materiale
  • dru i ngurtë eukalipt me llak mbrojtës UV me 4 shtresa
  • litar
Eukalipt është një dru shumë i kërkuar , i fortë dhe i rëndë, ideal për t'i rezistuar elementeve jashtë.
Ka një ngjyrë kafe të çelët me nuanca rozë; ndërsa plaket, druri i zemrës errësohet pak dhe fiton venat sugjestionuese të hirta me hije të ndryshme, nga shumë e lehtë deri te shumë e errët.

Mirëmbajtja dhe pastrimi
Pastroni me një solucion të butë dhe sapun dhe thajeni menjëherë. Rekomandohet të lyeni / rilyeni mobiljet rregullisht një herë në vit për të shmangur tharjen, çarjet dhe thithjen e lagështisë.

Shënim: rekomandohet vendosja e produktit në një zonë të mbrojtur jashtë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi