Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan 2 vendesh me tapiceri pëlhurash lara-lara Andree, H96xL133xP78 cm

Kod: ANDREE
lek 176.779,50
- +
Masat
H.96 x L.133 x P.78 cm; selia H.43 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living
Divan 2 vendesh me tapiceri pëlhurash lara-lara Andree, H96xL133xP78 cm
- sediljet dhe mbështetësja e mbuluar me pëlhurë lara-lara
- kornizë druri e ngurtë e pikturuar me kafe të errët

Përmirësoni bukurinë e shtëpisë tuaj me elementët e mobiljeve të bëra nga Viadurini Collezione Living . Në këtë koleksion mund të gjeni shumë pjesë të ndryshme të mobiljeve, të konceptuara që i përshtaten çdo lloj ambienti: nga ato klasike deri tek ato moderne. Divane, tavolina dhe tavolina kafeje, kolltuqe, dollapë, llampa ... gjithçka që ju nevojitet për të mobiluar dhomat tuaja në një mënyrë unike dhe të personalizuar.

Produkte të shikuara së fundmi