Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan 2-vendësh në natyrë Milo nga Talenti, dizajn modern i bërë në Itali

Kod: MILO2
lek 164.767,29
- +
Masat
l.165xw.78xh.70xhs.35cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Divan i projektimit me dy vendësh Talenti Milo i bërë në Itali
Divan 2-vendësh Milo nga Talenti karakterizohet nga një strukturë alumini e veshur me pluhur, e disponueshme në dy ngjyra të ndryshme: të bardha ose taupe të pikturuara që përputhen me ngjyrën e tekstilit.
Jeta e vendosur me tapiceri dhe jastekë të disponueshme në dy ngjyra: tekstili i bardhë dhe taupe për strukturën e bardhë ose tekstileni pëllumb-gri dhe kafe me strukturë pëllumb-gri.
Jastëkë të lëvizshëm, të lehtë për tu larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. Mbushje e shpejtë e shkumës së thatë.

PERDORIMI DHE MIRMBAJTJA:
Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në dimër, në mbrëmje, ose në rast shiu të shpeshtë. Nëse dëshironi të blini mbulimin, kërkoni një kuotë nga: klienti@viadurini.it .
Për pastrimin e zakonshëm të tekstilit përdorni një leckë të lagur sfungjeri me ujë sapun. Lani jastekët e rrobave me një cikël normal në një temperaturë maksimale prej 40 ° C. Mos thaheni. Mos e hekurosni.

Produkte të shikuara së fundmi