Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan 3 ulëse në akacie të ngurtë dhe pëlhurë moderne të modelit Albus

Kod: ALBUS-DIV
lek 117.813,43 lek 164.958,74 -29%
- +
Masat
h70x176x80
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Divan 3 ulëse në akacie të ngurtë dhe pëlhurë moderne të modelit Albus
Divan 3-vendësh me kornizë të ngurtë akacie. PNZ Nano Trajtimi i vajit për qëndrueshmëri dhe mbrojtje të shtuar. Mbështetëse e litarit poliester rezistent ndaj rrezeve ultravjollcë. Jastëkët e përfshirë. Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm nën çati.

Ngjyra: ngjyrë bezhë, e natyrshme
Materialet: druri, pëlhura
Mirëmbajtja: Pastroni me një leckë të lagur.
Asamble: lehtë dy persona
Stackable: Jo
Pesha ju. : 25

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi