Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan 3 ulëse në pëlhurë dhe këmbët prej druri me dizajn modern nga Kreacher

Kod: KREACHER-DIV
lek 102.303,87 lek 127.929,90 -20%
- +
Masat
h80x192x85
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Divan 3 ulëse në pëlhurë dhe këmbët prej druri me dizajn modern nga Kreacher
Divan i stilit skandinav i veshur me susta në pëlhurën Miss. Butonat dekorative në anën e pasme. Këmbët në dru natyral.
Një divan i frymëzuar retro i përshtatshëm për çdo mjedis. Falë madhësisë së saj është ideal për dhoma të vogla ngrënieje, hyrje ose zona kalimi. Stili dhe funksionaliteti në majë të gishtave.

Ngjyra: gri e çelët
Materialet: pëlhurë
Mirëmbajtja: Pastroni me një leckë të thatë.
Asamble: lehtë dy persona
Stackable: Jo
Pesha ju. : 37.8

Produkte të shikuara së fundmi