Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan 3 vendësh me litar të thurur me dorë Projektim luksoz modern - Caocao

Kod: CAOCAO
lek 149.210,41 lek 208.914,51 -29%
- +
Material
pëlhurë, metal dhe litar
Masat
H 77 L 180 P 90
Viadurini in the Garden

Divan 3 vendesh me litar te endur ne dore dizajn luksoz modern.

Isshtë një divan jashtëzakonisht modern dhe i modës, i bërë me litar rezistent ndaj ultravioletit dhe me një strukturë metalike që përshtatet me pjesën e jashtme.
Materialet, në fakt, janë trajtuar në mënyrë që t'ju lejojnë të shijoni hapësirën tuaj të jashtme.
  • Dizajn 3-vendësh me mbështetëse dhe sedilje të bërë me litar të endur me dorë duke ndjekur kthesat e strukturës, të cilat i japin asaj një pamje organike.
  • korniza dhe litari në ngjyrë kafe e bëjnë këtë mobilje të domosdoshme për ata që duan një mjedis natyral dhe të modës.
  • me jastekë, për komoditet dhe relaksim më të madh


NB = nëse komplementi është i pozicionuar në një hapësirë të jashtme, ne rekomandojmë të shmangni ekspozimin e drejtpërdrejtë në rrezet e diellit në mënyrë që të ruani ngjyrat dhe materialet e tij, duke siguruar kështu një qëndrueshmëri dhe integritet më të madh.
Rekomandohet të përdorni një batanije mbrojtëse të papërshkueshme nga uji në periudhat e vjeshtës, dimrit dhe shiut.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi