Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan dhe pëlhurë sintetike divane me dy ulëse, Luksoze italiane - Emeline

Kod: EMELINEDIV2
lek 631.826,83 lek 947.790,09 -33%
- +
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
bastun prej palme kacavjerrëse sintetike
Viadurini in the Garden

Divan kopshti në alumin dhe jastëkë të çmuar prej palme kacavjerrëse sintetike dhe pëlhure, 2-vendësh me jastëkë dekorativë.

Kjo divan në natyrë karakterizohet nga një dizajn funksional dhe mjaft i thjeshtë, i përcaktuar nga një gjeometri thelbësore me linja katrore dhe bashkëkohore.
Isshtë bërë me një strukturë alumini të veshur me pluhur me ngjyrë shampanjë që ka një seksion të hollë që strehon jastëkët e sediljeve me dimensione të mëdha dhe të rehatshme.
Pastaj mbulohet me një endje të fibrave sintetike të sheshta në ngjyrë pluhuri argjendi me reflektime të ylbertë, të afta të krijojnë një efekt të këndshëm të thellësisë. Jastëku është i mbuluar me pëlhurë nattè, ideal për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Bastun prej palme kacavjerrëse është sinonim i vlerës dhe elegancës dhe i përshtatet çdo mjedisi duke i dhënë stil dhe luks.

Përfshihen 2 jastëkë të mëdhenj me madhësi 60 x 60 cm dhe 2 të vegjël me madhësi 50 x 50 cm në të njëjtën pëlhurë si sediljet.

Përmasat:
  • Gjerësia 190 cm
  • Lartësia 71 cm
  • Thellësia 100 cm
  • Lartësia e sediljes 10 cm
  • Lartësia e jastëkut 32.5 cm
NB: Mbulesa mbrojtëse që ne rekomandojmë për periudhat e mos përdorimit ose në rast shiu është gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi