Made in Italy

Divan Garden Island në alumin me thurje Prodhuar në Itali - Barnabus

  • Made in Italy
  • Kod: BARNABUS
lek 606.363,81 lek 866.234,01 -30%
Material Alumini
Koha e dërgimit 1 jave pune
Gjatësia (cm) 206
Thellësia (cm) 170
Lartësia (cm) 68
Lartësia e sediljes (cm) 37

Divan relaksues ishull në alumin me thurje materiale Made in Italy.

Ky divan i bukur ishullor në natyrë është tërësisht i punuar me dorë prej alumini me një thurje materiale të këndshme në prekje tërësisht në Itali nga ekspertë të sektorit.
E veçanta e këtij produkti ka të bëjë me strukturën e endjes së tij të bërë tërësisht me dorë në ngjyrë kafe tropikale. Mbulesa e jashtme është në WaProLace, një fibër sintetike e përdorur veçanërisht për divane, tavolina dhe kolltuqe të jashtme, duke u dëshmuar të jetë veçanërisht rezistente ndaj agjentëve atmosferikë .

Format e tij të buta dhe organike i japin këtij divani një dizajn elegant dhe të rafinuar dhe një karakter të rrumbullakosur dhe mbështjellës. Jastëkët akrilik gjithashtu ndjekin në mënyrë perfekte format e strukturës duke siguruar rehati optimale. Ky komplement është elementi i përsosur për t'i dhënë autenticitet hapësirave të jashtme, si ato shtëpiake ashtu edhe ato të kontraktuara, duke i kënaqur syrin falë formave të tij harmonike.

NB: struktura është gjithashtu e disponueshme në të bardhë. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në