Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes 3 vendësh në pëlhurë të bardhë të lëvizshme Prodhuar në Itali - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kod: MYKONOS2
Lekë 206,977 Lekë 229,974 -10%
Material Indi
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune
Gjatësia (cm) 242
Thellësia (cm) 115
Lartësia (cm) 42

Divan 3-vendësh për dhomën e ndenjes me mbulesë të lëvizshme në pëlhurë të bardhë dhe gri pëllumb Prodhuar në Itali.

Divan dhomen e ndjenjes 3 vendësh tërësisht i prodhuar në Itali me mbulesë të lëvizshme në pëlhurë të bardhë me bordure gri pëllumb i kompletuar me jastëk të pasme në pëlhurë me tegela gri dove me buzë të bardhë 90 cm. Divani mbështetet nga këmbët elegante të mjellmës në ngjyrë metali të zezë nikel (h 15 cm). Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljes dhe të shpinës janë prej shkume poliuretani .

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt final cilësor , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Dimensionet :
  • divan: L 242 x P 115 x H 42 cm;
  • jastëk mbrapa: W 90 x 37 x L 37 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro