Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes me gadishull në pëlhurë Tortora Prodhuar në Itali - Burgundy

  • Made in Italy
  • Kod: BORGOGNA
lek 286.460,03 lek 358.075,04 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 280
Thellësia (cm) 165
Lartësia (cm) 85

Divan i dhomës së ndenjes 3 vendësh me gadishull dhe ndenjëse të zgjatshme Prodhuar në Itali.

Divan elegant 3-vendësh tërësisht i prodhuar në Itali dhe i veshur me pëlhurë ngjyrë gri pëllumbi i kompletuar me gadishull dhe sedilje të zgjatura me strukturë prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, të mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljeve janë të mbushura me shkumë poliuretani dhe jastëkët e shpinës të përziera. Çdo ndenjëse mund të zhvendoset në mënyrë të pavarur nga të tjerat me dorë deri në rreth 42 cm përpara, në mënyrë që sedilja e dobishme të kalojë nga rreth 57 cm në rreth 95 cm. Përveç kësaj, sediljet janë të pajisura me rrota me gome kundër gërvishtjeve për të lëvizur rehatshëm seksionet.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Krijimi i tij buron nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detaje. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë