Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan i dhomës së ndenjes me kadife me strukturë hekuri dhe druri të dizajnuar - Mindy

Kod: MINDY
lek 89.490,87 lek 130.332,33 -31%
- +
Material
Hekuri, Druri dhe kadifeja
Masat
136x66x78 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Divan në dru, hekur dhe kadife 136X66X78 cm me model modern.

Zgjedhja e vendeve të duhura për shtëpinë tuaj është një operacion që duhet të kryhet me kujdes dhe vëmendje. Në fakt, këto janë elemente arredimi me një rëndësi të fortë funksionale, si dhe estetike. Një sedilje, qoftë divan, karrige për dhomën e ngrënies, qese apo kolltuk, duhet të ofrojë komoditet optimal që shoqëron momentet tona të relaksimit, por në të njëjtën kohë duhet të ketë një vlerë dekorative dhe të përputhet mirë me mobiljet e kontekstit në të cilën është futur.
Viadurini Living ofron një gamë të gjerë artikujsh që plotësojnë një larmi stilesh dhe nevojash komoditeti.

Produkte të shikuara së fundmi