Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes në pëlhurë të lëvizshme të bardhë ose të verdhë Prodhuar në Itali - Tenerife

  • Made in Italy
  • Kod: TENERIFE1
Lekë 145,557 Lekë 161,730 -10%
Material Indi
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune

Divan 2 ose 3 vendesh në pëlhurë të lëvizshme Prodhuar në Itali.

Divan 2 ose 3 vendesh tërësisht i prodhuar në Itali me mbulesë pëlhure të lëvizshme, strukturë prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, i mbuluar me pëlhurë mbrojtëse të ngjitur dhe këmbë me metal të kromuar (h 15 cm). Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljes dhe të shpinës janë prej shkume poliuretani . E veçanta e këtij divani është priza USB e vendosur në anën e brendshme të mbështetëses së krahut të majtë, ideale për të karikuar rehat pajisjet tuaja.

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detaje. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Përfundimet në dispozicion:
  • e bardhë me kufirin gri pëllumb;
  • e verdhë limoni.
Madhësitë e disponueshme
  • L 181 x P 90 x H 90 cm (2 vende);
  • L 224 x P 90 x H 90 cm (3 ndenjëse).
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro