Made in Italy

Divan i Jashtëm 2 Vendësh me Strukturë Alumini Prodhuar në Itali - Amata

  • Made in Italy
  • Kod: AMATA5
lek 175.474,10 lek 219.342,62 -20%
Material Alumini
Koha e dërgimit 1 jave pune
Gjatësia (cm) 123
Thellësia (cm) 66
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 43

Divan kopshti 2 vendësh me strukturë alumini Prodhuar në Itali.

Ky koleksion përfaqëson një përzierje të traditës dhe inovacionit falë teksturës së shpuar që i referohet një stili të viteve '50 të riinterpretuar në një çelës bashkëkohor .
Divan në natyrë me konstruksion prej alumini . Lehtësia e aluminit shprehet përmes kombinimit të linjave të lakuara me gjeometri më të qarta dhe më thelbësore, të punuara me mjeshtëri nga mjeshtrit ekspert Made in Italy për t'i dhënë elementeve të shumta bashkëkohore, prakticitet dhe elegancë. Ky divan i jashtëm kombinon dizajnin dhe thjeshtësinë , rezultat i materialeve të thjeshta por rezistente që i japin jetë një produkti me një dizajn origjinal dhe avangard, perfekt për të kompletuar çdo ambient.

Divani është një plotësues i domosdoshëm në ambientet tuaja të jashtme për të shijuar relaks total gjatë ditëve të nxehta të verës.
Është një plotësues karakteri, i cili i jepet vetes personalizimit të ambientit në të cilin është vendosur me stil dhe sofistikim. Kombinon sharmin dhe funksionalitetin dhe ka rezistencë të shkëlqyer ndaj konsumit. Ideale si në kopsht ashtu edhe në pishinë, ky divan do të personalizojë dhomat me dizajn dhe karakter. Për më tepër, modeli i tij i shpuar filtron dritën, duke projektuar një lojë të këndshme të hijeve në tokë.

Përfundimet e disponueshme :

  • baltë
  • pëllumb.
Opsione:
  • me jastëk
  • pa jastëk

Për çdo informacion ose ofertë, mund të na kontaktoni duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion " ose duke shkruar një email në adresat tona.
Jemi në dispozicionin tuaj të plotë për çdo sqarim apo ndihmë në procesin tuaj të blerjes.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë