Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane moderne kopsht me katër vende të bëra në Itali, Myyour Start Wave

Kod: BEGINWAVE
lek 760.372,05 lek 893.782,51 -15%

madein_italy

- +
Material
struktura e divanit ne alluminium, strukturen e sediljes dhe strukturen e kravateve ne poleasy te mbuluara me tekstile, detaje te krahut ne dru tik
Masat
L 370 x P 180 x H 98 cm
Koha e dërgimit
3-4 javë pune
Myyour
Divan i shtruar me katër vende në natyrë Myyour Start Wave i bërë në Itali
Filloni Vala është një divan kopsht prej 4 vendesh me shina të gjatë, e karakterizuar nga një dizajn bashkëkohor dhe i gjallë; perfekte për të furnizuar çdo hapësirë me çfarëdo lloj stili.

Mede në Itali, e përbërë nga një strukturë alluminium me shirita elastikë që mbështesin sediljen, mbushja si e sediljes ashtu edhe e jastëkëve është në gome shkumë të mbuluar në një rreshtim të papërshkueshëm nga uji.
Struktura e shiritave të sigurimit dhe krahëve në Poleasy është e mbuluar në një tekstil tërësisht të heqshëm, të papërshkueshëm nga uji me modelin e thembrave.
Detaje të armëve në dru tik.

I gjithë divani është i mbuluar në dy tekstile të heqshëm dhe të papërshkueshëm nga uji: murriz të lehta blu për sigurinë e ndenjëses dhe melange blu të lehta për vendin.
Butësia e saj ekstreme është për shkak të pranisë së nëntë jastëkëve të veshur me një tekstil të lëvizshëm (të përfshirë në çmim):
-tri jastëkë prej 70x70 cm me ngjyrë të bardhë;
-tri jastëkë 50x50 cm me ngjyrë kafe;
-tri jastëk prej 50x30 cm me ngjyra të bardha dhe kafe.

NB: është e mundur që ta porosisni atë në përfundime të tjera të tekstilit.
Për më shumë informacion dhe citime, mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi