Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan i jashtëm modular i majtë në pëlhurë dhe alumin - Lundrim Alu Talenti

Kod: CRUISESINISTRO
lek 785.323,18

madein_italy

- +
Masat
L 228 x P 101 x H 71 cm H sedilje 43 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
alumini
Talenti

Divan modular i kopshtit të majtë në pëlhurë ngjyrë bezhë, gri të lehta ose gri të errët dhe alumini me model modern; Lundrim Alu nga Talenti.

Divani i jashtëm modular Cruise Alu ka një strukturë të bërë prej alumini të derdhur dhe jastekë të lëvizshëm në pëlhurë , me mbushje të shkumës së thatë.
Mbështetësja dhe mbështetëset e krahëve janë të mbuluara me litar sintetik , në përputhje me stilin detar të koleksionit.
Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë fije. Fibra e jashtme nga e cila është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV.
Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme:
  • strukturë e bardhë alumini, mbështetëse dhe mbrapa në litar sintetik rërë, vend në pëlhurë rëre (pëlhurë 100% PP);
  • struktura prej alumini grafit, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik gri të errët, sedilje në pëlhurë gri të errët (pëlhurë akrilike 100%, ujë i neveritshëm);
  • struktura prej alumini grafit, mbështetëse dhe mbështetëse në litar sintetik gri të errët, vend në pëlhurë gri të lehta (pëlhurë 100% PP).
Koleksioni Cruise Alu karakterizohet nga forma të rafinuara dhe të thjeshta, të afta të garantojnë një mobilje origjinale dhe argëtuese të kopshtit.
Kombinon cilësinë e shumë materialeve. Struktura është bërë nga alumini i derdhur i cili jep qëndrueshmëri më të madhe, sedilja është bërë me shkumë të shpejtë të thatë dhe është e mbuluar me pëlhurë rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më së shumti veçanërisht në mbështetëset dhe mbështetëset e krahëve të moduleve. Bërë prej alumini, i mbuluar me litar sintetik detar.
Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
Shënim : Jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim; për më tepër, për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi