Made in Italy

Divan i jashtëm në alumin dhe llaç të endur Prodhuar në Itali - Marissa

  • Made in Italy
  • Kod: MARISSA3
Lekë 144,965 Lekë 161,073 -10%
Material Alumini dhe WaProLace
Koha e dërgimit 1 jave pune
Gjatësia (cm) 115
Thellësia (cm) 70
Lartësia (cm) 38
Lartësia e sediljes (cm) 41

Divan kopshti nga alumini dhe fibra sintetike WaProLace e endur me dorë Prodhuar në Itali.

Midis shumë divaneve të jashtme të pranishme në panoramën e mobiljeve të jashtme, Marissa është shembulli i shndritshëm i elegancës dhe funksionalitetit midis strukturës së aluminit dhe mbulesës së fibrave sintetike WaProLace , të endura me mjeshtëri me dorë nga mjeshtrit ekspertë në sektorin Made in Italy .

Shkathtësia e madhe e përdorimit të këtij divani jepet nga fibra sintetike WaProLace e cila është një material me cilësi të lartë që është veçanërisht i përshtatshëm për t'i rezistuar agjentëve atmosferikë dhe është ekologjik dhe 100% i riciklueshëm.
Ky koleksion monokromatik me një dizajn modern është dhënë nga kombinimi i aluminit në ngjyrë grafiti dhe fibrave me ngjyrë kafe , të cilat së bashku përzihen në mënyrë perfekte me ngjyrat e ambienteve të jashtme si veranda, tarraca, kopshte si në ambiente shtëpiake ashtu edhe në ato kontraktuale.

Për çdo nevojë, mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi në kohë reale për t'ju ndihmuar në çdo fazë të procesit të blerjes përmes formularit tonë " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro