Made in Italy

Divan i konvertueshëm në pëlhurë krevati 2 ose 3 vendësh Prodhuar në Itali - Geneviev

 • Made in Italy
 • Kod: GENEVIEV1
lek 207.737,23 lek 259.671,54 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Divan krevat 2 ose 3 vendesh i veshur me susta me pëlhurë gri të hapur Made in Italy.

Divan krevat tërësisht i prodhuar në Itali , i veshur me pëlhurë të lëvizshme gri të çelur me strukturë metalike dhe druri bredhi i kompletuar me mbushje poliuretani, i mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure. Dysheku ka një mekanizëm rrjetë elektro-saldimi me rripa dhe ka një mbushje shkume me tegela në formë aloe dhe diamanti . Jastëkët e sediljes dhe të shpinës mbeten të lidhur me strukturën edhe kur divani kthehet në krevat. Funksionaliteti i këtij divani gjendet edhe brenda jastëkëve të pasmë ku ka një ndarje praktike jastëku .

Një zgjidhje mobilimi e karakterizuar nga funksionaliteti dhe komoditeti që shquhet për thjeshtësinë dhe shkathtësinë e përdorimit , duke arritur të kompletojë arredimin e çdo ambienti ndenjeje me një estetikë bashkëkohore nëpërmjet një prekjeje stili të rafinuar dhe origjinal . Me një gjest të thjeshtë ai shndërrohet në një krevat komod dhe komod , duke u dëshmuar si një zgjidhje optimale edhe për ata që kanë dhoma të vogla në dispozicion dhe janë në kërkim të një ideje arredimi që u mundëson të ofrojnë një shtrat praktik dhe funksional duke pasuruar sallonin e tyre. me karakter dhe personalitet .

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para të cilësisë së lartë, të përzgjedhura me kujdes për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan-krevat i butë, i këndshëm dhe funksional i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Madhësitë e disponueshme:
 • Divan 3 vendësh: W 176 x D 96 x 89 cm - Dyshek 140 x 195 x H 20 cm.
 • Divan 2 vendesh: W 136 x G 96 x 89 cm - Dyshek 100 x 195 x H 20 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në